Senior pasy

alt

Co jsou SENIOR PASY?

Senior pasy jsou projektem Jihomoravského kraje, který začal fungovat v září 2010. Jedná se o ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet Senior pas. Slevy v celkem patnácti kategoriích zboží a služeb nabízí téměř 1000 poskytovatelů na jižní Moravě. Senior pasy tak svým držitelům přináší celoroční slevy v rozsahu 5 - 50 % v oblastech zdravotnictví, lázeňství, cestování, stravování, ubytování, vzdělání apod., doplněné navíc o sezónní a bonusové slevy. Slevy lze vždy uplatnit na místech, která jsou vyznačena příslušným symbolem Senior pasů. Jejich úplný seznam je zveřejněn na webových stránkách projektu www.seniorpasy.cz.

 

Pro koho jsou SENIOR PASY určeny?

Karta Senior pas je určena obyvatelům Jihomoravského kraje, kteří dovršili 55 let. Karta je nepřenosná a platí pouze pro svého registrovaného držitele.

Jak je možné SENIOR PAS získat?

Registraci je možné provést zdarma několika způsoby – online na webových stránkách projektu www.seniorpasy.cz, telefonicky na čísle +420 543 210 790, emailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo písemně vyplněním registračního formuláře a jeho zasláním na adresu Senior pasy, Mendlovo náměstí 1a, 603 00 Brno. Registraci nemusí provádět nutně žadatel, ale o kartu mohou požádat i jeho blízcí, např. partner, rodina, přátelé apod. Registrace párů nebo rodin není možná – pro rodiny je určen projekt Rodinné pasy. Lhůta pro dodání karty je 4 týdny.

Kde získat možné aktuální informace?

Na internetové stránce www.seniorpasy.cz můžou senioři najít kromě registračního formuláře kompletní seznam poskytovatelů, aktuality a akce, prostor pro výměnu tipů, názorů a zkušeností. Držitelé Senior pasu se mohou sami dále podílet na budování slevové sítě prostřednictvím služby Aktivní senior. Informace mohou uživatelé získávat i pravidelným zasíláním časopisu Novinky do svých poštovních schránek.

V současnosti je možná registrace seniorů i z dalších krajů České republiky, kteří se k projektu připojili (projekt byl spuštěn i na Vysočině, v Olomouckém, Pardubickém, Královehradeckém nebo Moravskoslezském kraji).

V Hodoníně si také můžete registraci Senior pasu vyřídit v kanceláři Senior Pointu v budově Městské knihovny, Nár. tř. 36, 1. patro, Po 9-12, Út 9-12, Čt 12-15, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel: 724937175

Reklama

katalogVA


Tyto webové stránky vznikly za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí ČR v rámci dotace,
kterou město Hodonín získalo za první místo v soutěži "Obec přátelská rodině 2009".

2010 © Město Hodonín
created by www.pixelhouse.cz

Přihlášení uživatele