Krizová pomoc a poradenství dětem a jejich blízkým

alt

Od 28. května 2012 je občanům Hodonína a okolí nabízena nová služba, a to v rámci projektu „Krizová pomoc bez hranic“, financovaného prostřednictvím  Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize, ze sbírky Pomozte dětem!

Pravidelně, každé čtvrté pondělí v měsíci, v době od 10:00 do 17:00 hodin, je dětem a jejich blízkým v budově Městského úřadu v Hodoníně, Národní tř. 25, v kanceláři č. 9, k dispozici psycholog a sociální pracovnice, kteří jim pomohou řešit jejich problémy.

Tuto službu zajišťuje jako detašovanou Krizové centrum pro děti, dospívající a rodinu SPONDEA, se sídlem v Brně.

 

Krizové centrum SPONDEA poskytuje své služby od roku 1998. Cílovou skupinou jsou děti a mládež, kteří se dostali do, pro ně, náročné až krizové životní situace. Tou může být týrání, zneužívání, situace po prožití traumatu, život v rodině s výskytem domácího násilí, v rodině, kde se rodiče rozvádějí a dítě je prostředkem pro řešení jejich sporů, situace v rodině s nefunkčními styly výchovy, dále ztráta přátel, problémy ve škole, ve vztazích s vrstevníky, s rodiči. Navazující cílovou skupinou jsou celé rodiny dětí a další blízké osoby, neboť bez spolupráce s nimi by nebylo množné napomoci návratu dítěte či dospívajícího do běžného života.

Krizové centrum SPONDEA nabízí pomoc formou ambulantní, prostřednictvím internetové linky důvěry, prostřednictvím chatu, v Brně má k dispozici rovněž krizová lůžka.

Zájemci o konzultaci v Hodoníně mohou přijít kdykoliv v uvedenou dobu, nebo se také mohou objednat prostřednictvím non-stop linky SPONDEA 608 118 088, či prostřednictvím oddělení sociálně–právní ochrany dětí v Hodoníně, tel. 518 316 320, případně email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Konzultace jsou zdarma!

Více informací o Krizovém centru SPONDEA naleznete na www.spondea.cz.

 

Reklama

katalogVA


Facebook Fans

Tyto webové stránky vznikly za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí ČR v rámci dotace,
kterou město Hodonín získalo za první místo v soutěži "Obec přátelská rodině 2009".

2010 © Město Hodonín
created by www.pixelhouse.cz

Přihlášení uživatele